Off White Blog
Šveicarijos someljė geriausių pasaulio vyno padavėjų konkursas

Balandis 10, 2024

Paolo Basso

Paolo Basso iš Šveicarijos buvo pakeltas į orą, kai teisėjai Tokijuje apdovanojo jį pirmąja vieta ceremonijoje prieš kelis tūkstančius žiūrovų, tiesiogiai transliuotoje per Japonijos nacionalinę televiziją.

Basso, dirbantis „Conca Balla“ Vacallo mieste, prie Šveicarijos ir Italijos sienos, įveikė kolegų finalininkų belgų Aristide Spies ir kanadiečio Véronique Rivest konkurenciją. 47-erių metų vyras iškovojo titulą, kurį anksčiau turėjo Gerardas Bassetas, kuris laimėjo 2010 m. Čilėje vykusias varžybas dėl Britanijos.

Dalyviai iš 54 šalių buvo išbandyti per tris dienas vykstančius renginius, skirtus įvertinti savo įgūdžius: gaminti vynus su maistu ir aptarnauti reiklius klientus.

Į renginį, kuris buvo surengtas 14 kartų nuo jo pradžios 1969 m., Dalyvavo konkurso dalyviai iš Australijos, Brazilijos, Indonezijos ir Švedijos.

„Geras someljė ne tik turi gerai išmanyti vyną, bet ir turi mokėti klientams padėti ir žinoti, ką daryti, kad jie galėtų mėgautis maistu“, - aiškino žiuri pirmininkas ir buvęs Sergejus Dubsas. čempionas, aplenkęs varžybas.

Barmenu mokykla - Arturas Grigorjevas (Balandis 2024).